jak to funguje

Jak vyplývá již z názvu, tak funkčnost našich nosičů je založena hned na několika vakuových pumpách a přísavkách. Každá přísavka je v sídle společnosti SeaSucker nejdříve zkoušena na svislé stěně po dobu jednoho týdne a teprve po tomto testu může být zkompletována v nosič. Uživatel nemusí tedy při montáži nic jiného, než jen zajistit hladký a čistý povrch na svém automobilu, přiložit přísavku a pumpičkou odsát vzduch. Každá přísavka má navíc svůj oranžový bezpečnostní indikátor, který vám ukáže, zda jste vše provedli správně a můžete vyrazit.

Image
4.5" vacuum mount
is rated for 120lbs
of pull strength
Easily disassmbled for
maintenance and upkeep
Easy pump-to-attach
mechanism makes
mounting a snap
Detaches on
command using
the built-in lift tab
6" vacuum mount
is rated for 210 lbs
of pull strenght
Power indicator bend
tells you when re-pump
Powerfull UV inhibitor
keeps the rubber and plastic
from drying out or
breaking down
from the sun
Hardware is 316 stainless
steel to keep rust away

naše poslání

Společnost SeaSucker je na trhu již více než 10 let. První roky jsme se věnovali námořním a lodním doplňkům. Hledali jsme způsob, jak připevnit na loď veškeré potřebné věci, ovšem bez nutnosti porušení povrchů a vrtání. Vakuové přísavky se ukázaly nejlepší volbou a dnes brázdí moře a oceány tisíce lodí s vybavením, které je s lodí spojeno jen našimi přísavkami!.

Po několika letech jsme se chytli šance na výrobu nosičů kol a od té doby jedeme na této vlně. Stále prodáváme námořnické produkty, ale srdce naší společnosti je již ve střešních nosičích. Loňský rok jsme završili naše úspěšné tažení, když si nás sama mezinárodní cyklistická unie (UCI) vybrala jako exkluzivního dodavatele pro střešní nosiče na všechny mezinárodní mistrovství kol! Stále se snažíme inovovat a posouvat hranice jednoduchosti a účelnosti.

Proč si vybrat právě Seasucker?

No protože v jednoduchosti je přeci krása! Vždyť náš nosič naistalujete během několika málo minut a ve chvíli, kdy jej již nepotřebujete, tak přeci nebudete jezdit další stovky a tisíce kilometrů s prázdným nosičem jen proto, že sezona ještě neskončila a vy si myslíte, že nosič ještě možná využijete. Nosič SeaSucker sejmete během několika vteřin a díky jeho neuvětřitelné skladnosti vám v kufru nezabere více místa než vaše kolečkové brusle, které tam také vozíte pro strýčka příhodu. Ať už vyvezete své nové BMW, nebo si půjčíte kamarádovo starou téjedničku, nebo dědovo stopětku, vždy se můžete spolehnout, že SeaSucker vás podrží – Zkrátka jeden nosič na vždy, ať už máte dnes kupé a na příští rok plánujete SUV!

SEASUCKER® CZECH REPUBLIC

All rights reserved