Talon Rack - 1 kolo

Náš nejpopulárnější model. Nosič pro jedno kolo s vidlicovou konstrukcí k upevnění na střechu. Jeho konstrukce umožní plné přizpůsobení obrysům Vašeho vozu, ať už jedete v Lamborghini, nebo sedanu od Tesly. Díky třem SeaSucker vakuovým přísavkám v trojúhelníkovém tvaru je zajištěna obrovská síla a stabilita. Sada dále obsahuje 15,2 cm velkou přísavku s popruhem pro zadní kolo. Minimální rozměry 38 cm x 33 cm.

9990,- Kč

Ski rack

Nezapomněli jsme ani na nadšence zimních sportů. Náš nosič je nejjednodušší pomocník, jak připevnit lyže a snowboardy k jakémukoliv vozidlu i bez střešních ližin. Dvě 15,2 cm přísavky SeaSuckery na každém nosiči drží snadno a rychle i v extrémních podmínkách. Nosiče obsahují také bezpečnostní zámek na klíč.

14900,- Kč

Mini Bomber - 2 kola

Náš nejvšestrannější model. Nosič pro 2 kola s vidlicovou konstrukcí k upevnění na střechu. Další nosič, který se dokáže plně přizpůsobit vašemu vozu – čtyři 15,2 cm velké vakuové přísavky SeaSucker poskytují tomuto stojanu spoustu svalů. Sada dále obsahuje dvě 15,2 cm velké přísavky pro uchycení kol v zadní části. Minimální rozměry 76 cm x 23 cm.

14990,- Kč

Doplňky pro nosiče

Pro nosiče typu talon a Mini Bomber je přední část dodávána pro klasická silniční kola. Pokud byste chtěli uchytit do nosiče cyklokrosové (gravel) kolo, popř. silniční kolo s kotoučovými brzdami bude potřeba přikoupit adaptér “12 mm”. Pokud potřebujete uchytit horské kolo (MTB) pak je potřeba přikoupit adaptér “15 mm”

1990,- Kč

SEASUCKER® CZECH REPUBLIC

All rights reserved